Chat med osschat_bubblechat_bubble

Kontakt oss

Trenger du hjelp, prøv vår chat eller kontakt oss med melding eller telefon. Så vil vi hjelpe deg snarest.

Sentralbordetphonephone76 11 25 00Åpent man-fre kl.8:30 - 15:15.
Kontakt ossVi svarer deg så raskt vi kan.
Chat med oss!Vi er pålogget hver dag.
Våre ansatte
Stig Abelsen
Daglig hjelper

Telefon: 76 11 25 68

E-post:  stiga@vkraft.no


Rune Lydersen
Leder kundeservice

Telefon: 76 11 25 22

E-post:  runel@vkraft.no  

Trond Forsdahl
Salgssjef

Telefon: 76 11 25 77

E-post: trondf@vkraft.no

Magnus Hjelle
Markedsansvarlig

Mobil: 938 96 601

E-post:  magnus@vkraft.no 

Thea Marie Stormo
Markedsjef

Mobil: 922 84 442

E-post:  thea.stormo@vkraft.no

Stian Tøllefsen
Bedriftsrådgiver

Telefon: 456 02 309

Epost:  stian@vkraft.no 

Jorunn Strømsnes
Kunderådgiver
Edith Stenkløv
Kunderådgiver
Barbro Gjæver Ovesen
Kunderådgiver
Wilfred Nymoen
Kunderådgiver
Barbro Sjøveian
Kunderådgiver
Nena Enoksen
Kunderådgiver
Anita Adolfsen
Kunderådgiver
Runar Fjølstad
Kunderådgiver
Airin Nilsen
Kunderådgiver
Camilla Mari Hagan
Kunderådgiver
Ina-Dyveke Davidsen
Kunderådgiver
Nina Nilsen
Kunderådgiver